Неділя, 17.12.2017, 13:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Освіта
Преса

Список вчителів-предметників

      Список вчителів-предметників, відповідальних за проведення річного оцінювання екстернів з предметів інваріантної частини навчального плану за курс базової загальної середньої школи Квасилівського НВК "школа-ліцей" в 2016-2017 н.р.

1. Чиж Леся Георгіївна – українська мова і література.

2. Микитюк Наталія Василівна – зарубіжна література.

3. Вознюк Олександра Омелянівна – іноземні мови.

4. Людвік Віра Вікторівна - алгебра, геометрія.

5. Дерех Андрій Богданович – інформатика, трудове навчання (хл.).

6. Ключко Світлана Володимирівна – географія.

7. Довжик Оксана Іванівна – фізика.

8. Гошко Дмитро Іванович – хімія.

9. Німчук Руслана Іванівна – біологія.

10. Берчак Наталія Дмитрівна - правознавство, історія України, всесвітня історія.

11. Пасека Руслана Богданівна - основи здоров’я.

12. Онопрійчук Тетяна Дмитрівна – художня культура.

13. Тирак Оксана Борисівна – трудове навчання (дів.).

14. Лавренюк Юрій Павлович – фізична культура.

 

Список вчителів-предметників, відповідальних за проведення річного оцінювання екстернів з предметів інваріантної частини навчального плану за курс повної загальної середньої школи Квасилівського НВК "школа-ліцей" в 2016-2017 н.р.

1. Єрчик Олена Володимирівна – українська мова і література.

2. Микитюк Наталія Василівна – зарубіжна література.

3. Вознюк Олександра Омелянівна – іноземні мови.

4. Островік Анжела Борисівна - алгебра, геометрія.

5. Дерех Андрій Богданович – інформатика.

6. Ключко Світлана Володимирівна – географія.

7. Козачок Катерина Віталіївна – економіка.

8. Мацьоха Тетяна Іванівна – фізика, астрономія.

9. Гошко Дмитро Іванович – хімія.

10. Німчук Руслана Іванівна – біологія, екологія.

11. Берчак Наталія Дмитрівна - людина і світ.

12. Кочупалова Мирослава Аркадіївна – історія України, всесвітня історія.

13. Балаушко Олена Вікторівна – художня культура.

14. Момоток Юрій Володимирович – технології (хл.), захист Вітчизни.

15. Тирак Оксана Борисівна – технології (дів.).

16. Лавренюк Юрій Павлович – фізична культура.


              

Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Використовуються технології uCoz